Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.forstyl.cz/www/plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 137
Klamovka je pražskou čtvrtí s velmi atraktivní historií - forstyl.cz

Klamovka je pražskou čtvrtí s velmi atraktivní historií

Klamovka
Klamovka je pražskou čtvrtí s velmi atraktivní historií

Jde o místo, které je úzce spojené se šlechtickou rodinou Clam-Gallasů a nese po ní jméno už několik dlouhých generací. Prostředí Smíchova určitě není třeba dlouze představovat. Je to Praha v celé své kráse, nabídne vynikající občanskou vybavenost a podmínky pro život mladých rodin.

Jak by dnes řekl klasik, vlastní byt je odrazovým můstkem pro všechny, kteří chtějí uspět. Je to investice, kterou zhodnotí i další pokolení. Jinak řečeno, byt v osobním vlastnictví může být jednou vašich dětí. A bez nutnosti pořizovat startovací bydlení a sjednávat hypotéku mohou jednoho dne dojít opravdu daleko.

Příjemné chvilky uprostřed městské zeleně

Jistě, Praha rozhodně nepatří k městům, kterým by chyběly parky. Právě to lze počítat za jednu z největších výhod, protože odpočinek v pestré zeleni není pro obyvatele měst vždy samozřejmostí. Bydlení na Smíchově nabídne anglický park, ale také velmi atraktivní zázemí pro volný čas. V páté z pražských čtvrtí se rozhodně nudit nebudete!

klamovka je prazskou ctvrti 1

Komfortní bydlení, které splňuje všechny moderní standardy, se pro zájemce nabízí v několika různých variantách. Jaké dispozici bytu dáváte přednost? Můžete kývnout na 1+kk, ale také čtyřpokojový byt, nepochybně záleží také na počtu členů rodiny. Vybrané byty mají výhodu v podobě předzahrádky, na které si můžete lehce otestovat svůj osobní pěstitelský um. A výběr mezi terasou, lodžií a balkonem je skutečně potěšující.

klamovka je prazskou ctvrti 2

Užijte si také okolní cyklostezky

Pokud rádi trávíte víkend v sedle jízdních kol, nabízí se využití okolních cyklostezek. Klamovka je místem, jímž opravdu kráčela historie. Projít si můžete také Husovy sady a další místa plná zeleně. Společná zahrada je pak jen třešničkou na bohatě zdobeném dortu, ze sousedů se mohou stát snadno vaši přátelé.