Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.forstyl.cz/www/plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 137
Investice do rezidenčních nemovitostí je vhodná vlastně v každé době - forstyl.cz

Investice do rezidenčních nemovitostí je vhodná vlastně v každé době

nemovitosti
Investice do rezidenčních nemovitostí je vhodná vlastně v každé době

Plánujete si pořídit své nové bydlení? Nebo chcete investiční byt? Nabídka na trhu vám v takovém případě umožňuje řadu různých variant, stačí si jen dobře promyslet, která z nich by byla tou vůbec nejzajímavější. Podobná investice může být vlastně na celý život, jednou se stane zázemím i pro vaše děti.

I když mohou trh s nemovitostmi postihnout zpomalení nebo krátkodobý pokles cen, je třeba dodat, že podobný investiční záměr je spíše o desetiletích. V dlouhodobém horizontu se byty vždy zhodnotí, zejména pak tehdy, když jsou vystavěny v atraktivní lokalitě. Jednu takovou nabízí třetí z pražských čtvrtí.

Žižkov je místem, kde se líbí i dětem

Pokud plánujete početnější rodinu, je koupě bytu na Praze 3 dobrou volbou. Výhodou je dopravní obslužnost na jedničku, protože v bezprostřední blízkosti nemovitosti je autobusová zastávka, se kterou se dostanete brzy ke stanici metra.

investice do rezidentcnich nemovitosti 1

Velkou roli ale hraje i občanská vybavenost, kdy máte nákupy, zábavu i školy pro vaše děti opravdu na dosah ruky. V nabídce už přitom zbývá jen několik málo posledních bytových jednotek. Je to například 1+kk v 1. podlaží s výměrou téměř 54 metrů čtverečních nebo 3+kk ve 4. podlaží, jenž nabídne 91 čtverečních metrů životního prostoru.

Lokalita je vždy na prvním místě

Co je první otázkou, kterou si bude zájemce o koupi bytu klást? Samozřejmě, je to hlavně lokalita. Když se řekne Žižkov, nabídne se vám rozmanitá pražská čtvrť, která je velmi dynamicky rozvíjí a čeká ji zajímavá budoucnost. Sportoviště jsou v blízkém okolí, volné odpoledne v rodinném kruhu můžete trávit například pomalou procházkou v Malešickém parku nebo blízkých Sudkových sadech, nabízí se také Židovské pece a další zajímavá místa. Zelené plochy totiž Praze v žádném případě nechybí, spíše naopak!