Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.forstyl.cz/www/plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 137
Malešice jsou lákavou destinací aneb život v obklopení přírodou - forstyl.cz

Malešice jsou lákavou destinací aneb život v obklopení přírodou

Malešice
Malešice jsou lákavou destinací aneb život v obklopení přírodou

Naše hlavní město určitě není žádná betonová šeď, je tomu právě naopak! Když se v něm dobře rozhlédnete, jde opravdu o kvetoucí region, kde se bude určitě líbit i mladým rodinám. Číslo deset je v Praze velmi dobrou adresou. Široká síť MHD, ale také zázemí pro rodiny s dětmi, kde nechybí lékárny, obchody, restaurace ani další místa vhodná pro trávení volného času.

Pokud ještě hledáte místo, kde byste se chtěli usadit a založit rodinu, možná se vám zalíbí právě Malešice. Skutečná blízkost přírody, ale i dobrá dostupnost centra jedné z největších evropských metropolí. Co si ještě přát více?

K dispozici je už jen několik bytů

Nabídka se pomalu ztenčuje, je tedy nejvyšší čas, aby se všichni zájemci zvažující koupi nemovitosti v Malešicích rozhodli. V nabídce je už jen několik málo bytových jednotek. Byt k prodeji na Praze 10 je vhodnou investicí i do dalších desetiletí, může jednou posloužit i vašim dětem jako jejich startovací bydlení.

Malešický park je skutečnou oázou klidu, která potěší i cyklisty nebo všechny fanoušky inline bruslení. Nabízí se i botanická zahrada nebo procházka kolem viaduktu, pokud si chcete odpočinout po náročném dnu v zaměstnání, najdete v desáté z pražských čtvrtí spoustu příležitostí. Bydlení v duchu moderních standardů, které je vzdušné a útulné, je tedy už připraveno a čeká jen na vaši odpověď.

malesice jsou lakovou destinaci

Atraktivní zázemí je připraveno i pro děti

Školky a školy, ale i dětská hřiště, pražské Malešice myslí skutečně na vše. Zázemí pro volný čas budou mít děti dost a dost, sportoviště pro rodiče je také připraveno. Nový život v obklopení přírody, i tak by se dal nazvat scénář pro vaše budoucí roky. K dispozici je lodžie nebo balkon, kde můžete trávit volné chvíle po návratu ze zaměstnání, třeba u šálku oblíbené kávy.